TELEFON BEZ LIMITU

Nasza usługa pozwoli Ci na kilkukrotne zmniejszenie wysokości Twoich rachunków. Dzięki technologii przesyłu głosu przez internet nie będziesz już musiał martwić się o stan swoich rachunków telefonicznych.

Oferujemy usługę Telefon Bez Limitu. Oznacza to, że w ramach stałego miesięcznego abonamentu masz możliwość wykonywania nieograniczonej liczby połączeń do krajów uwzględnionych w abonamencie czyli do POLSKI, Austrii, Belgii, Czech, Danii, Francji, Grecji, Holandii, Hiszpanii, Irlandii, Izraela, Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Portugalii, Rosji, Szwecji, Szwajcarii, USA, Wielkiej Brytanii, Węgier, Włoch. Abonament obejmuje również nielimitowane połączenia na telefony komórkowe w Kanadzie, Rosji oraz USA.

W naszej ofercie znajdziesz również inne plany taryfowe.

Jak działa nasza usługa?
Nasza usługa dostępna jest po zakupieniu adaptera i podłączeniu go do sieci internetowej. Do adaptera można podłączyć bezpośrednio telefon lub centralę telefoniczną. W przypadku podłączenia adaptera do centrali telefonicznej wszyscy pracownicy mogą dzwonić poprzez usługę TELEFON BEZ LIMITU.

Satysfakcja gwarantowana. Zwrot pieniędzy!
Kup urządzenie z możliwością zwrotu. Każdy, kto zakupi usługę ma możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 10 dni. Dzięki temu nic nie ryzykujesz. Wypróbuj nowe możliwości jeszcze dziś. Zamów modem, podłącz do Internetu i dzwoń!

Do kogo kierowana jest usługa?
Usługa kierowana jest do małych firm oraz do klientów indywidualnych.

Wysyłaj faxy bez limitu!
Podłącz dowolny fax do naszego adaptera i wysyłaj faxy w ramach abonamentu.

Dzwoń za grosze do krajów, które nie są uwzględnione w abonamencie!
Koszty połączeń do krajów nie objętych naszym abonamentem są bardzo niskie. Chcesz sprawdzić stawki kliknij tutaj.

Połącz oddziały swojej firmy i rozmawiaj za darmo!
Połączenia pomiędzy Abonentami usługi są bezpłatne bez względu na to, w którym kraju się znajdują.

Roaming
Roaming

Wypróbuj połączenie konferencyjne!
Użytkownicy naszych usług mogą bezpłatnie korzystać z takich połączeń.

Korzystaj z nowych możliwości, gdziekolwiek się znajdziesz!
Każdy Użytkownik usługi otrzymuje indywidualny numer PIN. Dzięki temu poprzez internet ma dostęp do swojego panelu użytkownika, skąd może sprawdzić stan swojego konta, billing jak również może zarządzać usługą np. uruchomić pocztę głosową, przekierować połączenia, zablokować, aktywować usługę identyfikacji numeru oraz wiele innych.

Jak należy podpisać umowę?
Jest to usługa w systemie prepaid dlatego z założenia nie są potrzebne umowy. W przypadku kiedy klient jest zainteresowany umową może ją podpisać. Wówczas płatność za abonament wygląda tak jak u innych operatorów.